05/11/2016

Program

Tarih:
Saat:

Mekan:

Puhu

El Mundo

Berlin’den Pim van der Burgt, sahne ismi ile El Mundo, DJ ve prodüktör ünvanlarıyla 10 yılı aşkın süredir var olan bir isim. Bu yıllar içerisinde birçok projede yer alan ve plak şirketleriyle çalışan El Mundo, Awakenings (Amsterdam), Welcome to the Future (Amsterdam), Doornroosje (Nijmegen), Studio 80 (Amsterdam), Club Goa (Roma), Frieda’s Buexe (Zürih), DV1 (Lyon), Sisyphos (Berlin), Salon der Wilde Renate (Berlin), Uferlos (Luzern), Track Terrace (Budapeşte) ve Ritter Butzke (Berlin) gibi ulusal ve uluslararası önemli kulüp ve festivallerde ışık, ses ve insanların dansına yön verdi.

Samimi ve kendine özgü tavrı ile ürettiği parçalarını dans pistinde hayalci, saykedelik, derin ve kültürlerarası dokularla işleyen El Mundo, şu ana dek saygın plak şirketleri 8bit, Bondage Music, Catwash Records, Plastic City ve Gruuv ile birçok parça yayımladı.

El Mundo, cebinden henüz hiç çıkarmadığı sesleri, müziğe olan derin tutkusu ve güçlü deneyimleri ile geceni hareketlendirmek üzere 5 Kasım Cumartesi gecesi Puhu’da.

SoundCloud | Resident Advisor | Beatport | Facebook